Podvečer s mediací: Mediace v byznysu

téma: Mediace v byznysu

Kdy: 10.června v pondělí 2019, v době od 17.00 do 20.00 hodin

Kde: Sídlo Asociace mediátorů ČR, Holečkova 100/9, Praha 5 -Smíchov

Přednášející Ivana Watsonová

  • je držitelkou Master´s Degree v Strategic Human Resource Management na Univerzitě Sheffiled Hallam, UK. Dále absolvovala řadu kurzů v oblasti řízení a podnikání,a to v MCE Brusel, Ashridge Institute a IMD Lausanne.
  • Má dvacetileté zkušenosti s řízením lidských zdrojů v mezinárodních společnostech, a to včetněregionálních rolí v Evropě a Africe. Pracovala ve společnostech Tetra Pak (region CEE a severní Afrika, později South European Cluster), Toyota, Rockwell Automation (region EMEA), Abbott Laboratories. Jako Human Resource Director/Cluster Leader pracovala ve Švýcarsku a v Portugalsku (zodpovědnost za jihozápadní Evropu).
  • V konzultantské US společnosti Hewitt Associates (nyní Aon Hewitt) vedla poradenskou sekci a působila jako konzultant pro vrcholová vedení společností až do počtu 12 000 zaměstnanců.
  • V současné době působí jako konzultantka, facilitátorka a lektorka na MBA Executive Leadership
  • Liverpool John Moores University, UK.
  • Je zkušený facilitátor na mezinárodní úrovni (země Evropy a Afriky) a též akreditovaný mediátor. E-mail:  Ivana.Watson@gmail.com,  tel. 775 040 010


Program:

1.    Mediace v byznysu – zkušenosti
2.    Falicitace a mediace – kde se potkávají, kde se míjejí
3.    Zkušenosti z facilitace a poradenství – co je důležité pro úspěch
4.    Mediace jako součást manažerských dovedností?

Jestliže vás téma zaujalo, zaregistrujte se co nejdříve a nejpozději do 5.června  2019 e-mailem na: amcr@amcr.cz. Vzhledem na omezenou kapacitu účastníků, upřednostňujeme dříve přihlášené.

Vstupné pro nečleny Asociace mediátorů ČR 500,- Kč, pro členy Asociace mediátorů ČR zdarma. Platba na účet Asociace mediátorů ČR: 151896369/0800. Do správy pro přijímatele uveďte prosím svoje příjmení. VS: 99

V případě jakýchkoliv otázek se můžete obrátit na e-mail:  amcr@amcr.cz.

Soubory ke stažení

Pozvanka mediace a facilitace, Watson ( DOCX 33.3 kB )


zpět »

Copyright © 2011 Asociace mediátorů České republiky